فیلتر قیمت:

فیلتر براساس برند:

در حال نمایش 2 نتیجه

loading

برند تروویتال

برند تروویتال Truevital، یک نام معتبر و ایرانی در حوزه تولید مکمل‌های دارویی و محصولات غذایی برای بزرگسالان و کودکان، همچنین شیرخشک برای نوزادان است. شرکت نیکسان سلامت در سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرد و همواره سعی داشته است تا با تأمین نیازهای جامعه، در راستای خودکفایی کشور قدمی مهم بردارد. محصولات این برند پس از گذراندن فرآیند دقیق کنترل کیفی، به بازار عرضه می‌شوند، که این امر باعث شده تا کیفیت آن‌ها به مراتب بالاتر از میزان مطلوب باشد. تقاضای بسیار بالا برای خرید محصولات تروویتال نشان‌دهنده‌ی کیفیت برتر آنها است. مواد اولیه استفاده شده در تولید این محصولات از کشورهایی همچون هلند و آلمان تأمین می‌شوند تا اثربخشی محصولات این برند افزایش یابد.

.

تروویتال | TrueVital

شما میتوانید تمام محصولات تروویتال را در داروخانه آنلاین دارویابی خریداری کنید.

.

شرکت نیکسان سلامت در زمینه تولید شیرخشک مخصوص نوزادان، غذای کودک، مکمل‌های غذایی ورزشی و رژیمی برای کودکان و بزرگسالان فعالیت می‌نماید. این شرکت با بهره‌گیری از دانش متخصصین و بهره‌مندی از پرسنل آموزش‌دیده و با تجربه، به تولید محصولات متنوع پرداخته است. مأموریت این شرکت ارائه محصولات قابل اعتماد برای خانواده‌ها است تا تغذیه مدرن و مبتنی بر آخرین توصیه‌های علمی برای اقشار مختلف سنی فراهم گردد. برند تروویتال بر این باور است که مشتریانشان همانند شرکای تجاری آنها هستند و بدون کمک آنها، امکان کنترل کیفیت، توسعه محصولات، فروش، بازاریابی و توزیع محصولات شرکت وجود ندارد.

.

تروویتال | TrueVital

.

مواد اولیه با کیفیت به صورت پودر از کشورهای مختلف مانند سوئیس به کارخانه وارد می‌شوند. پس از انجام آزمایشات مختلف، در صورت تأیید مواد اولیه، وارد خط تولید می‌شوند. در تمام مراحل تولید، کنترل‌های مختلف توسط متخصصین انجام می‌شود و محصولات به کمک دستگاه‌های پیشرفته به شرایط کاملاً بهداشتی تولید می‌شوند. محصولات نهایی آزمایش دقیق می‌شوند و پس از تأیید واحد کنترل کیفیت، وارد بازار می‌شوند.

.

تروویتال | TrueVital

.

محصولات برند تروویتال Truevital دارای کیفیت بسیار بالا هستند، که این امر منجر به دریافت گواهینامه‌های متعددی شده است. این گواهینامه‌ها شامل:

  1. گواهینامه ISO9001
  2. HACCP

.

برند تروویتال Truevital در فرآیند تولید محصولات خود به دنبال رعایت استانداردهای بین‌المللی است. به عبارت دیگر، با توجه به حضور انواع شیرخشک برای نوزادان در محصولات این برند، توجه خاصی به کیفیت تولیدات خود دارد. این امر به خاطر حساسیت بسیار بالای نوزادان است، زیرا اگر مواد وارد شده به بدن آن‌ها کیفیت مناسبی نداشته باشند، ممکن است بر سلامتی آنان تأثیرات مخربی بگذارد.

تروویتال | TrueVital