فیلتر قیمت:

فیلتر براساس برند:

در حال نمایش 2 نتیجه

loading

برند اس تی پی فارما (STP.Pharma)

شرکت سوناروکیش در سال 2001 تأسیس شد توسط دکتر حمیدرضا بافنده و در صنعت مکمل‌ها با محصولات نوآورانه و باکیفیت به فعالیت پرداخت.

این شرکت با رشد و پیشرفت قابل توجه خود، با توجه به تغییرات نیازهای مشتریان، بهبود و گسترش کسب و کار خود را براساس اهداف و استراتژی‌هایش ادامه داد. پس از مدتی، نام خود را به سونا طب پارسیان تغییر داد و خط تولید خود را در زمینه مکمل‌های گیاهی، مکمل‌های ورزشی و سایر محصولات پزشکی غیرقابل استفاده مجدد، مانند کیت‌های آزمایشگاهی، آتل و قالب‌های پزشکی گسترش داد.

در سال 2010، از طریق یک توافق‌نامه مشترک با شرکت دارویی سوناطب پارسه (STP Pharma)، سطح تولید و کیفیت محصولات خود را بهبود بخشید و فروش خود را افزایش داد. در سه سال متوالی، این شرکت رشدی 100 درصدی را به ثبت رسانده است.

اس تی پی فارما STP Pharma

شما میتوانید تمام محصولات اس تی پی فارما را در داروخانه آنلاین دارویابی خریداری کنید.

.

شرکت دارویی اس تی پی فارما (STP Pharma) یک شرکت معتبر و فعال در صنعت داروسازی است. این شرکت در زمینه تولید و عرضه داروهای مختلف فعالیت می‌کند و به منظور تأمین نیازهای بهداشتی و درمانی جامعه، محصولات با کیفیت و ایمن را عرضه می‌کند.

.

  • قرص سینورکس از اس تی پی فارما یکی از انواع قرص تاخیری در داروخانه است که توانایی میل جنسی در اقایان را افزایش می‌دهد. سینورکس آر ایکس از ترکیبات گیاهانی تشکیل شده است که با ویژگی‌های موثر خود به رفع این اختلال کمک می‌نمایند.

.

اس تی پی فارما (STP Pharma) با تکیه بر دانش و تجربه قوی در زمینه تحقیق و توسعه، بهبود فرآیندهای تولید و استفاده از فناوری‌های نوین، به رشد و توسعه پایدار خود می‌پردازد. هدف اصلی این شرکت، ارائه محصولات دارویی با کیفیت بالا، اثربخش و با رعایت استانداردهای بین‌المللی است.

اس تی پی فارما بر اساس ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی، متعهد به سلامتی و رضایت مشتریان خود است. این شرکت با اعتماد به نفس، همکاری با متخصصان و علمای معتبر، و توجه به نیازهای بازار، به ارائه محصولات نوآورانه و با ارزش افزوده بالا تمرکز دارد.

اس تی پی فارما  به عنوان یک شرکت دارویی پویا و پیشرو، به دنبال بهبود سطح سلامت جامعه است و با تولید و عرضه داروهایی که به بیماران کمک می‌کنند و کیفیت زندگی آن‌ها را بهبود می‌بخشند، مسئولیت اجتماعی خود را برآورده می‌کند.

همکاری فشرده با برندهای معروف کانادایی و شرکای دیگر در زمان تأسیس این شرکت در سال 2001 منجر به ارائه یک رده بندی منحصر به فرد از مکمل‌های غذایی طبیعی با بالاترین سطح کارآیی و کیفیت شد. این همکاری به دستیابی به بهترین منابع مواد اولیه، انتخاب بهترین روش‌ها برای به حداکثر رساندن دسترسی زیستی و ارائه محصولات با بسته‌بندی امن و مطمئن که حداقل تأثیر منفی را در محصول و تولیدات آینده داشته باشد، منجر شد.

.

بعضی از محصولات این شرکت:

  • کپسول سینورکس آر ایکس توانایی میل جنسی در اقایان را افزایش می‌دهد. سینورکس آر ایکس از ترکیبات گیاهانی تشکیل شده است که با ویژگی‌های موثر خود به رفع این اختلال کمک می‌ کنند.

.

خدمات:

  • مکمل­های ورزشی و غذایی
  • داروها
  • ابزارآلات و تجهیزات پزشکی
  • برگزاری سمینارها
  • تأسیس سیستم توزیع و مشتری­ مدار

اس تی پی فارما STP Pharma