فیلتر براساس برند:

در حال نمایش 2 نتیجه

loading

برند اسکار هیل

 

برند اسکار هیل، شریکتان در درمان و بهبودی اثرات باقی مانده از زخم های شما.

اسکار هیل | Scar Heal

شما میتوانید تمام محصولات اسکار هیل را در داروخانه آنلاین دارویابی خریداری کنید.

.

مقدمه:

اسکار ها فقط نشانه های فیزیکی نیستند؛ بلکه داستان هایی از تاب آوری، التیام و رشد را در خود جای داده اند. زخم ها چه از جراحی ها گرفته تا جراحت ها و یا سایر آسیب ها، ما را به یاد سفرهایی می اندازند که انجام داده ایم. معرفی اسکار هیل Scar Heal، یک برند نوآور آمریکایی که به تغییر فرآیند ترمیم زخم اختصاص دارد. Scar Heal با محصولات پیشرفته و تعهد به کمک به افراد برای بازیابی اعتماد به نفس خود، آماده است تا شریک اصلی شما در مدیریت اسکار یا همان زخم هایتان شود.

برند اسکار هیل که در سال ۲۰۰۶ تاسیس شد، از یک شور و اشتیاق بیرون آمد تا با انقلابی در نحوه درمان زخم ها، تاثیر مثبتی بر زندگی مردم بگذارد. این برند آمریکایی سال ها تحقیق، تخصص پزشکی و درک عمیق از مراقبت از پوست را با هم ترکیب می کند تا طیف وسیعی از محصولات را تولید کند که منجر به درمان انواع مخلتف زخم های پوستی میگردد.

.

محصولات نوآورانه برای درمان موثر زخم:

این برند رویکردی شخصی برای مدیریت بهبود زخم و اسکار پوستی دارد و مجموعه‌ای متنوع از محصولات متناسب با مراحل مختلف فرآیند بهبود را ارائه می‌دهد. از ورقه‌ها و ژل‌های سیلیکونی گرفته تا کرم‌های تخصصی، Scar Heal گزینه‌هایی را ارائه می‌کند که به ترجیحات فردی و ویژگی‌های مختلف اسکار پاسخ می‌دهد.

ورقه ها و ژل های سیلیکونی: سیلیکون مدت هاست که به دلیل اثربخشی آن در بهبود و التیام اسکار شناخته شده است. ورقه ها و ژل های سیلیکونی این شرکت برای صاف و نرم کردن جای زخم ها طراحی شده اند و به مرور زمان اثرات آن ها را روی پوستتان  آنها را کاهش می دهند. استفاده از بهترین مواد سیلیکونی یک سد محافظ ایجاد می کند که امکان درمان اسکار را بهبود می بخشد.

کرم های تخصصی: اسکار هیل همچنین طیف وسیعی از کرم ها را ارائه می دهد که برای تغذیه و جوان سازی پوست فرموله شده اند. این کرم‌ها با ویتامین‌ها، آنتی‌اکسیدان‌ها و سایر مواد مغذی ضروری غنی شده‌اند که از روند بهبودی پشتیبانی می‌کنند و بافت و ظاهر کلی زخم‌ها را التیام می‌بخشند.

اسکار هیل | Scar Heal

چرا برند اسکار هیل را انتخاب کنید؟

  1. محصولات Scar Heal بر اساس تحقیقات علمی و مطالعات بالینی توسعه یافته اند و از اثربخشی و ایمنی آنها اطمینان حاصل می کنند.
  1. این شرکت با متخصصان پزشکی و متخصصان درماتولوژی همکاری می کند تا محصولاتی را ایجاد کند که با بالاترین استانداردهای مدیریت و درمان اسکار مطابقت داشته باشد.
  1. افراد بیشماری پس از استفاده از محصولات این برند بهبودی های قابل توجهی را در ظاهر اسکار و جای زخم خود تجربه کرده اند.
  1. هر جای زخم یا اسکار داستانی را بیان می کند و اسکار هیل معتقد است که شما شایسته بهترین ابزار برای حمایت از مسیر درمانی خود هستید. با طیف استثنایی محصولات اسکار هیل، می‌توانید گام‌های پیشگیرانه‌ای را برای داشتن پوستی صاف‌تر، درخشان‌تر و سالمتر بردارید. 

 

اسکار هیل | Scar Heal