فیلتر قیمت:

فیلتر براساس برند:

در حال نمایش 8 نتیجه

loading

برند پی ان سی

وجود یک سبک زندگی سالم و پویا از اهمیت بسزایی برخوردار است. از تغذیه مناسب گرفته تا فعالیت‌های ورزشی منظم، هر کدام نقش خاص خود را در حفظ و بهبود سلامت افراد ایفا می‌کنند. برند پی ان سی، که تحت نظر شرکت کارن فعالیت می‌کند، به عنوان یکی از برندهای معتبر و محبوب در زمینه مکمل‌های غذایی و ورزشی شناخته می‌شود.

.

پی ان سی | PNC

شما میتوانید تمام محصولات پی ان سی را در داروخانه آنلاین دارویابی خریداری کنید.

.

همانطور که قبلا گفتیم، مکمل‌های ورزشی تحت برند PNC از شرکت کارن تولید می‌شوند. این برند، یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین نام‌ها در زمینه مکمل‌های ورزشی در ایران می‌باشد و سال‌هاست که مورد تأیید و توجه متخصصان تغذیه ورزشی، پزشکان طب ورزشی، تیم‌های ملی و باشگاهی قرار دارد. تمامی مکمل‌های PNC دارای تأییدیه سازمان غذا و دارو می‌باشند و از سوی فدراسیون پزشکی و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ تأیید شده‌اند.

.

  • بی سی ای ای پی ان سی محصول PNC حاوی  ال‑ لوسین، ال –ایزولوسین،  ال‑والین است. قرصی که  می‌تواند رشد عضلات را تقویت کند و مانع از تخریب عضلات شود.
  • سوپر وی پی ان سی یک مکمل ورزشی است. این مکمل حاوی پروتئین غلیظ شده آب پنیر و شیر است. مکملی فوق‌العاده برای ورزشکاران محسوب می شود چون حاوی سطح بالای پروتئین و اسیدهای آمنیه ضروری است.
  • کراتین مونوهیدرات پی ان سی 300 گرمی شرکت کارن که با نام پی ان سی (PNC) نیز شناخته می‌شوند. یکی از موثرترین و مشهورترین مکمل‌های موجود است و بهترین عملکرد را دارد.

.


تاثیرگذاری محصولات پی ان سی:

برند پی ان سی با تمرکز بر تحقیق و توسعه، توانسته است محصولاتی با تاثیرات بسیار مثبت بر روی سلامت و کیفیت زندگی ارائه دهد. از مکمل‌های غذایی تا محصولات ورزشی و حتی مکمل‌های برای بهبود عملکرد ذهنی، هرکدام از این محصولات به طور مستمر تحت نظر متخصصین و محققان شرکت کارن به بهبود فرآیندهای فیزیولوژیک بدن انسان کمک می‌کنند.

.

پی ان سی | PNC

.

  • مسیو وی دارای 42 درصد پروتئین است. و به علت وجود کربوهیدرات بالا در ترکیب آن، کالری زیادی هم دارد. مکمل مسیو وی بهترین پروتئین وی برای حجم گیری است.
  • سوپر کراتین پی ان سی به ورزشکاران کمک می‌کند تا قدرت و حجم عضلات خود را افزایش دهند.
  • قرص آمینو وی پی ان سی یک مکمل ورزشی حاوی پروتئین وی و آمینواسیدهای شاخه‌ دار با هضم و جذب بالاست.

.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت:

یکی از عوامل مهم در موفقیت برند پی ان سی، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و با تضمین معتبر برای تولید محصولات است. این مواد با دقت انتخاب و تحت نظر کارشناسان فنی شرکت کارن فرآوری می‌شوند.

تمرینات و ورزش منظم:

این برند به ترکیب علم و ورزش اهمیت می‌دهد. برنامه‌های غذایی و ورزشی مخصوص به همراه مکمل‌های متناسب با نیازهای فیزیکی افراد، این برند را به یک همراه قابل اعتماد در مسیر بهبود کیفیت زندگی تبدیل می‌کند.

.

  • گلدن وی پی ان سی یک مکمل ورزشی است. این مکمل حاوی پروتئین غلیظ شده آب پنیر و شیر است. مکملی فوق‌العاده برای ورزشکاران محسوب می شود.
  • گین آپ پی ان سی به دلیل داشتن کالری بالا و مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز روزانه بدن به افرادی که فعالیت عادی دارند اما دچار کمبود وزن شدید هستند و سوء تغذیه دارند، کمک می کند تا به وزن ایده آل خود برسند.

.

پشتیبانی و مشاوره فنی:

مشتریان برند پی ان سی همواره می‌توانند با تیم متخصص و پشتیبانی شرکت کارن در ارتباط باشند. از مشاوره‌های فنی تا پاسخگویی به سوالات مشتریان، همه در راستای ارتقاء تجربه مصرف‌کنندگان ارائه می‌شود.

.

.

پی ان سی | PNC