فیلتر قیمت:

فیلتر براساس برند:

در حال نمایش 3 نتیجه

loading

برند بی اس کی

 برند بی اس کی  BSK، به نام بنیان سلامت کسری، یکی از پیشگامان در صنعت تولید مکمل‌های غذایی و داروهای طبیعی در ایران است. این برند با تکیه بر دانش و تجربه برنامه‌ریزان و پژوهشگران متخصص خود، محصولاتی با کیفیت برتر و اثربخش را به بازار ارائه می‌دهد. در این بلاگ، به معرفی برند بی اس کی ایرانی و مزایای برجسته محصولات این برند پرداخته خواهد شد.

.

بی اس کی | BSK

شما میتوانید تمام محصولات بی اس کی را در داروخانه آنلاین دارویابی خریداری کنید.

.

این شرکت دانش بنیان، از سال ۱۳۹۳ در دانشکده طب سنتی دانشگاه تهران فعالیت‌های خود را آغاز کرد و پس از آن به ثبت چندین ترکیب طبیعی و شیمیایی در سازمان غذا و داروی ایران پرداخت.

.

  • قطره آهن لیپوزوفر فورت یک مکمل آهن ایرانی است. این قطره خوراکی آهن برای نوزادان و کودکان فرموله شده است. در این قطره یون آهن در لایه ای از فسفولیپید و استرهای سوکروز اسیدهای چرب محصور است. لیپوزوفر فورت دارای ۱۴ میلی گرم آهن است.
  • قطره آهن لیپوزوفر  قطره خوراکی آهن برای نوزادان و کودکان است. در این قطره یون آهن در لایه ای از فسفولیپید و استرهای سوکروز اسیدهای چرب محصور است. لیپوزوفر حاوی ۷ میلی گرم آهن به صورت لیپوزومال است.

.

بی اس کی با داشتن خط تولید کامل از عصاره‌های گیاهی (مانند قهوه سبز، گارسینیا کامبوجیا و رزبری)، ویتامین‌ها (به ویژه ویتامین D در اشکال مختلف و کوآنزیم Q)، مینرال‌ها و مواد ویژه، محصولاتی با اهمیت ویژه در زمینه کاهش وزن (گرین کافی و گرین سایز)، مکمل‌های ورزشی (ال-کارنیتین)، داروی زخم پای دیابتی (رگراهیل) و فرمولاسیون‌های کاربردی برای زندگی امروز تولید می‌کند.

.

بی اس کی | BSK

.

علاوه بر این، محصولات دیگری نیز در مراحل مختلف تحت بررسی قرار دارند و در آینده نزدیک به بازار عرضه خواهند شد. شرکت بی اس کی همواره در تلاش برای ارتقاء کیفیت محصولات خود بوده و به عنوان یک شرکت داروسازی تولید‌کننده ترکیبات ارگانیک تایید شده است. ما پاسخگوی نیازهای مصرف‌کنندگان و فروشندگان خواهیم بود، زیرا همواره به بهترین تولید‌کنندگان مکمل و فروشندگان متصل هستیم تا به ارتقاء فرهنگ سلامتی جامعه کمک کنیم. علاوه بر این، ما تعهد کامل به پشتیبانی از محصولات تولیدی داریم و همگام با آخرین تحقیقات علمی دنیا پیش می‌رویم.

.

.

مزیت های محصولات برند بی اس کی BSK :

  1. ترکیبات طبیعی و شیمیایی متنوع: این شرکت با داشتن خط تولیدی گسترده از عصاره‌های گیاهی و مواد شیمیایی با کیفیت، محصولاتی را با ترکیبات طبیعی و ارگانیک تولید می‌کند. این تنوع ترکیبات، به این برند امکان می‌دهد تا به نیازهای مختلف مصرف‌کنندگان پاسخ دهد.
  2. تاییدیه‌ها و گواهی‌نامه‌ها: این شرکت به عنوان یک شرکت داروسازی تولید‌کننده ترکیبات ارگانیک و مکمل‌های طبیعی، مورد تایید سازمان‌های معتبر صنایع دارویی قرار گرفته است. این ویژگی مهم از اعتماد مصرف‌کنندگان به محصولات بنیان سلامت کسری حاکی می‌شود.
  3. تعهد به کیفیت و تحقیق و توسعه مداوم: بی اس کی با تعهد کامل به کیفیت و تلاش مداوم در زمینه تحقیق و توسعه، اطمینان می‌دهد که محصولات آن همواره به روز و با کیفیت برتر باشند. این تلاش‌ها به منظور ارائه بهترین محصولات برای افزایش سلامت و رفاه عمومی جامعه می‌باشد.
  4. پشتیبانی کامل از مشتریان: بی اس کی با داشتن تیم پشتیبانی متخصص و حرفه‌ای، همواره در خدمت مشتریان خود می‌باشد. پاسخگویی به سوالات و نیازهای مشتریان به عنوان یک اولویت برجسته در این برند محسوب می‌شود.

بی اس کی | BSK بی اس کی | BSK