فیلتر قیمت:

فیلتر براساس برند:

در حال نمایش یک نتیجه

loading

برند آنتی ایجینگ

شرکت آدونیس کیش، صاحبان انحصاری برند آنتی ای جینگ   Antiaging در ایران، با بالا بردن پرچم افتخار، با ارائه محصولات برجسته و با کیفیت، نقشی اساسی را در حفظ سلامت جامعه ایفا نموده است.

آنتی ایجینگ 1

شما میتوانید تمام محصولات ابوت را در داروخانه آنلاین دارویابی خریداری کنید.

تاریخچه:

شرکت آدونیس کیش در سال ۱۳۸۰ تأسیس شد و به عنوان یک شرکت فعال در منطقه آزاد تجاری کیش، مجوز از معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را دریافت کرد. فعالیت اصلی این شرکت در زمینه واردات مکمل‌های دارویی و غذایی بود.

شرکت آدونیس کیش با هدف بهبود و ارتقای سطح سلامت جامعه، با محصولات دو برند معتبر به نام‌های آنتی ایجینگ و اف اس فعالیت خود را آغاز کرد. این محصولات تأیید شده توسط انجمن تغذیه آمریکا (NNFA) بوده و شرکت آدونیس کیش با بهره ‌گیری از تخصص علمی و تجربی قوی و استفاده از جدیدترین دستاوردهای علمی جهان، این محصولات را به جامعه پزشکی و مصرف ‌کنندگان در سراسر ایران معرفی کرد.

در سال‌های پس از آن، برند یونیک‌ فارما نیز به فهرست محصولات شرکت آدونیس کیش افزوده شد. این نکته حائز اهمیت است که شرکت‌های تولیدکننده قرارداد با آدونیس کیش، تحت نظارت سازمان‌ها و ارگان‌های نظارتی مورد تأیید قرار گرفته و فرآیند تولید محصولات با دقت، منظم و مطابق با استانداردهای GMP انجام می‌شود.

پرفروش ترین محصولات آنتی ایجینگ شامل: قرص لیکوئی کلسیم ۶ پلاس میباشد.

خط منشی:

شرکت آدونیس کیش به عنوان یکی از به روزترین و فعال‌ترین شرکت‌های تأمین‌کننده مکمل‌های دارویی، با هدف ایفای مأموریت سازمانی، توسعه پایدار را از ارکان اصلی سیستم مدیریت خود معرفی کرده است. در تمامی فرآیندها و فعالیت‌های شرکت، رعایت اصول اخلاقی کسب ‌و کار را به‌ عنوان یک فرهنگ ‌سازمانی مورد تأکید قرار می‌دهد.

مدیریت و کارکنان شرکت، به منظور افزایش سطح سلامت جامعه و ارتقای بهره ‌وری و ارزش‌افزوده، متعهد اند که بهبود کیفیت محصولات و ارائه بهتر آنها را در نظر بگیرند و توجه ویژه‌ای به حضور در صحنه رقابت، توسعه پایدار و ایجاد اشتغال داشته باشند.

مزایای محصولات آنتی ایجینگ Antiaging :  

  • تهیه مواد اولیه با کیفیت عالی و انجام آزمون‌های پیشرفته بر روی هر محصول، دلیل بر تمایز کیفیتی محصولات آنتی ایجینگ Antiaging است.
  • ارائه محصولات با کیفیت و خلوص بالا که تضمین کننده ۱۰۰٪ رضایت مشتریان است.
  • کارشناسان بهداشتی، محصولات آنتی ایجینگ را به عنوان محصولات با کیفیت تشخیص می‌دهند.
  • تولید محصولات برند آنتی ایجینگ  Antiaging  ، بر اساس اصول GMP صورت می‌گیرد که کیفیت و قیمت آن را تضمین می‌نماید.
  • در فرآیند ساخت و فرمولاسیون هوشمندانه و بی‌رقیب این محصولات، بیشترین دقت و دقت لازم را به کار برده شده است.
  • مهم است بدانید که شرکت‌های خارجی همکار وابسته به شرکت آدونیس کیش، تأیید شده و تحت نظارت سازمان‌ها و ارگان‌های بهداشتی بین‌المللی مانند FDA و WHO قرار دارند. نظارت‌های بهداشتی به طور منظم و دقیق بر روی کیفیت و فرآیند تولید محصولات (GMP) انجام می‌شود.

 قرص لیکوئی کلسیم ۶ پلاس بهترین قرص برای تقویت استخوان‌ها میباشد.

لیکوئی کلسیم 6 پلاس 1